دو جوانی كه یكدیگر را مسخره كرده بودند با یكدیگر درگیر شدند كه در این درگیری یك نفر از آنها به قتل رسید.

به گزارش فارس، ساعت 8 شب 22 تیر امسال مأموران كلانتری 132 نبرد از طریق مركز فوریت‌های پلیسی 110 تهران از وقوع یك فقره درگیری در محدوده خیابان خاوران با خبر شدند.

با حضور مأموران كلانتری در محل حادثه مشخص شد جوان 33 ساله‌ای به نام محسن بر اثر اصابت ضربه چاقو به شدت مجروح شده و در حین انتقال به بیمارستان فوت كرده است.

با مشخص شدن این موضوع شهریاری بازپرس جنایی تهران و كارآگاهان برجسته صحنه پلیس آگاهی در محل وقوع حادثه و بیمارستان، پرونده جهت رسیدگی به كارآگاهان اداره دهم ارجاع شد.

در تحقیقات اولیه از شاهدان مشخص شد در زمان حادثه مقتول به همراه برادرش رضا در ابتدای كوچه نشسته بوده است كه یكی از بچه محل‌های آنان به نام مهدی در حال عبور بوده كه مهدی مورد تمسخر مقتول قرار گرفته و به این ترتیب درگیری آنها آغاز شده است.

همچنین ادامه بررسی‌ها حاكی از آن بود مهدی با چاقویی كه از قبل همراه داشته ضرباتی را به سینه مقتول وارد می‌كند و در این حادثه رضا برادر مقتول را هم مجروح كرده و سپس از محل متواری می‌شود.

با مشخص شدن زوایای پنهان پرونده یك ماه تحقیقات ادامه داشت تا اینكه والدین مهدی به دلیل نقش اساسی در متواری بودن وی با دستور قضایی بازپرس پرونده بازداشت شدند و در نتیجه متهم نیز در تاریخ 29 مرداد ماه خود را به اداره دهم پلیس آگاهی معرفی كرد.

پس از دستگیری مهدی این فرد سایر دوستانش به اسامی میلاد، محسن، مهدی، محمود و مسعود را نیز معرفی كرد و درنهایت این افراد نیز در عملیات‌هایی جداگانه در تاریخ 30 مرداد دستگیر شدند.

مهدی در بازجویی‌ها به ارتكاب قتل اعتراف كرد و مدعی شد: مقتول من را به شدت مسخره كرد كه همین امر باعث شد به سمت او حمله كنم اما پس از آنكه هر دو برادر مجروج شدند ترس عجیبی وجودم را فرا گرفت به همین دلیل به سرعت محل حادثه را ترك كردم.

سرهنگ كارآگاه آریا حاجی‌زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: دو نفر از متهمانی كه در صحنه درگیری قصد خاتمه درگیری را داشتند به دلیل بی‌گناهی با دستور قاضی پرونده آزاد شدند اما سایر متهمان برای مشخص شدن سایر زوایای پنهان پرونده در بازداشت به سر می‌برند.  • برچسب ها: قتل،