آموزش حرفه ای دفاع شخصی- اورجینال

آموزش حرفه ای دفاع شخصی- اورجینال

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته ورزشی

آموزش حرفه ای دفاع شخصی

آموزشی متفاوت با آنچه تا كنون دیده و شنیده اید ...امروزه چگونگی انجام دفاع شخصی ، شاید یكی از مواردی باشد كه یادگیری آن تا حد زیادی لازم است .

این ورزش بویژه برای جوانان ، می تواند جدی تر گرفته شود چرا كه ممكن است در اجتماع و شهرهای شلوغی نظیر تهران بیشتر در معرض خطر و تهدید قرار گیرند .

چگونگی انجام حركات دفاع شخصی ، در شرایط و مكان های مختلف با فیلم های گوناگون و توسط اساتید مجرب در این مجموعه آموزش داده شده است .


باید توجه داشت كه قبل از تمرین و بدست اوردن تبحر در انجام دفاع شخصی ، نه فقط بدن و شرایط فیزیكی ، بلكه ذهن و شرایط روحی نیز باید تمرین داده شود .
برای مثال سریع فكر كردن و تصمیم گیری آنی ، و از دست ندادن روحیه در دفاع شخصی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند . اگر بدن شما ورزیده باشد اما نتوانید تصمیم بگیرید كه چگونه در برابر شخص حمله كننده از خود دفاع كنید مطمئن باشید كه شخص حمله كننده بر شما غلبه خواهد كرد چراكه حمله ای كه در چند ثانبه رخ می دهد حتما از سرعت بالایی برخوردار است و زمان در آن نقش مهمی را ایفا می كند .

برای آماده سازی خود جهت یادگیری انواع ورزش های رزمی ، موارد زیر را رعایت كنید :

1 – آماده سازی شرایط بدنی
2 – تمرینها و نرمشها برای آماده سازی بدن
3- تمرینات و حركات كششی برای انعطاف پذیر كردن بدن
4 – آماده سازی شرایط روحی : سعی كنید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید . به خود ایمان داشته باشید و به این موضوع مطمئن باشید كه در مبارزه پیروز خواهید شد . اما حریف را هیچگاه دست كم نگیرید ، چرا كه اگر او خود را قوی نمی دانست ، هیچگاه دست به حمله نمی زد .
تقویت سرعت در فكر كردن و تصمیم گیری : سعی كنید سرعت تصمیم گیری را در خود بالا ببرید .
تقویت سرعت در حركت

شماره مجوز: ۱۵۵/۵۶۴۰۲

فروشنده: قرون

قیمت: 5,900 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید آموزش حرفه ای دفاع شخصی- اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش حرفه ای دفاع شخصی- اورجینال